1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Nasza szkoła w roku 1968 – kronika video

Dzięki współpracy Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku z Pułtuskim Klubem Wodniaków na światło dzienne po latach zapomnienia wychodzą materiały wideo z lat początków naszej szkoły.

Procesowi digitalizacji poddawane są na bieżąco taśmy pokazujące życie szkoły i naszego miasta. Zarejestrowano na nich ważniejsze uroczystości oraz – w większości – pasję naszego Patrona Jana Ruszkowskiego, czyli rejsy po akwenach wodnych Polski. Zachęcamy do komentowania na YouTube (kanał dostępny pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UCuaufLoEsv3iOwP-sSFfxTg), szczególnie czekamy na informacje o ludziach, miejscach i wydarzeniach – mamy nadzieję, że rozpoznacie na filmach swoich znajomych, bliskich, a może i siebie.

Dziękujemy za ogrom pracy włożony w ożywianie historii uczniom Szkolnego Koła Audio-Video działającego pod kierunkiem nauczyciela Łukasza Dymkowskiego. Szczególne słowa podziękowania należą się panom: Wojciechowi Błaszczykowi i Adamowi Knochowskiemu z Pułtuskiego Klubu Wodniaków, którzy przekazali naszej szkole sprzęt, dzięki któremu możemy dzielić się takimi oto perełkami:

Kronika Szkolna rok 1968 cz. 1
Skip to content