GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. J. RUSZKOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 OBOWIĄZUJĄCE OD 12.02.2024R.
Imię i nazwisko | Dzień tygodnia | Godzina | Sala |
Borowska-Balicka Natalia | wtorek | 14.00 – 15.00 | 114 |
Cejnóg Agnieszka | czwartek | 13.10 – 14.10 | B 12 |
Druchniak Jarosław | piątek | 14.50 – 15.50 | 116 |
Duło Małgorzata | wtorek | 13.10 – 14.10 | 112 |
Dymkowski Łukasz | piątek | 14.50 – 15.50 | B 6 |
Fabisiak Ewa | środa | 13.10 – 14.10 | Pokój nauczycielski |
Figurska- Wróblewska Milena | środa | 14.00 – 15.00 | Sala gimnastyczna |
Filipiak Danuta | czwartek | 14.00 – 15.00 | 106 |
Foltyn Leontyna | środa | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |
Gierek Izabela | wtorek | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |
Gołębiewski Damian | piątek | 14.00 – 15.00 | B 4 |
Jarosik Renata | środa- co trzeci tydzień | 14.50 – 15.50 | Pokój nauczycielski |
Jaskulski Sławomir | poniedziałek | 14.50 – 15.50 | Pokój nauczycielski |
Kalinowska Anna | piątek | 14.50 – 15.50 | B 9 |
Kocyk Karol | poniedziałek | 13.10 – 14.10 | Pokój nauczycielski |
Kopczyńska Aneta | wtorek | 14.50 – 15.50 | B 16 |
Krawczyński Andrzej | czwartek | 13.10 – 14.10 | Sala gimnastyczna |
Lasocka Aleksandra | piątek | 13.00 – 14.00 | Gabinet pedagoga |
Lipińska Patrycja | środa | 14.50 – 15.50 | B 13 |
Łapińska-Durka Anna | poniedziałek | 14.50 – 15.50 | A 3 |
Majkowska Dorota | środa | 13.10 – 14.10 | 103 |
Matuszewska Anna | środa | 13.10 – 14.10 | 91 |
Majewska Marzena | czwartek – co 2 tygodnie | 15.00 – 16.00 | Pokój nauczycielski |
Mańkowski Artur | wtorek | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |
Mazurkiewicz Ewa | piątek – co 2 tygodnie | 15.00 – 16.00 | Gabinet psychologa |
Michałowska Anna | środa | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |
Miłoszewski Grzegorz | wtorek | 13.10 – 14.10 | Sala gimnastyczna |
Nuszkiewicz Izabela | czwartek -co 2 tygodnie | 13.00 – 14.00 | Gabinet pedagoga |
Olszewska Agnieszka | poniedziałek | 14.50 – 15.50 | B 17 |
Pajewski Michał | poniedziałek | 14.00 – 15.00 | B 2 |
Prewęcka Maryna | środa | 13.10 – 14.10 | 111 |
Sieńkowska Ewelina | poniedziałek | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |
Sobocińska Dorota | poniedziałek | 15.00 – 16.00 | Biblioteka |
Staniszewska- Szeliga Marzena | poniedziałek | 14.50 – 15.50 | 113 |
Śladowski Szymon | piątek | 13.10 – 14.10 | Sala gimnastyczna |
Śliwa Ewa | czwartek | 14.50 – 15.50 | 105 |
Świerczewska Anna | poniedziałek | 14.50 – 15.50 | 104 |
Ks. Turbak Łukasz | wtorek | 14.00 – 15.00 | B 2 |
Wójtowicz- Gajkowska Marta | wtorek | 14.50 – 15.50 | B 14 |
Wasilewska Marlena | środa | 13.10 – 14.10 | Pokój nauczycielski |
Zajączkowska Patrycja | piątek | 14.00 – 15.00 | 101 |
Zadworna Bożena | wtorek- co 2 tydzień | 14.50 – 15.50 | Pokój nauczycielski |
Zglejszewska Beata | wtorek – co 2 tydzień | 14.00 – 15.00 | Pokój nauczycielski |