Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015

Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. J. RUSZKOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 OBOWIĄZUJĄCE OD 12.02.2024R.

Imię i nazwiskoDzień tygodniaGodzinaSala
Borowska-Balicka Nataliawtorek14.00 – 15.00114
Cejnóg Agnieszkaczwartek13.10 – 14.10B 12
Druchniak Jarosławpiątek14.50 – 15.50116
Duło Małgorzatawtorek13.10 – 14.10112
Dymkowski Łukaszpiątek14.00 – 15.00B 6
Fabisiak Ewaśroda13.10 – 14.10Pokój nauczycielski
Figurska- Wróblewska Milenaśroda14.00 – 15.00Sala gimnastyczna
Filipiak Danutaczwartek14.00 – 15.00106
Foltyn Leontynaśroda14.00 – 15.00Pokój nauczycielski
Gierek Izabelawtorek14.00 – 15.00Pokój nauczycielski
Gołębiewski Damianpiątek14.00 – 15.00B 4
Jarosik Renataśroda- co trzeci tydzień14.50 – 15.50Pokój nauczycielski
Jaskulski Sławomirponiedziałek14.50 – 15.50Pokój nauczycielski
Kalinowska Annapiątek14.50 – 15.50B 9
Kocyk Karolponiedziałek13.10 – 14.10Pokój nauczycielski
Kopczyńska Anetawtorek14.50 – 15.50B 16
Krawczyński Andrzejczwartek13.10 – 14.10Sala gimnastyczna
Lasocka Aleksandrapiątek13.00 – 14.00Gabinet pedagoga
Lipińska Patrycjaśroda14.50 – 15.50B 13
Łapińska-Durka Annaponiedziałek14.50 – 15.50A 3
Majkowska Dorotaśroda13.10 – 14.10103
Matuszewska Annaśroda13.10 – 14.1091
Majewska Marzenaczwartek – co 2 tygodnie15.00 – 16.00Pokój nauczycielski
Mańkowski Arturwtorek14.00 – 15.00Pokój nauczycielski
Mazurkiewicz Ewapiątek – co 2 tygodnie15.00 – 16.00Gabinet psychologa
Michałowska Annaśroda13.10 – 14.10Pokój nauczycielski
Miłoszewski Grzegorzwtorek13.10 – 14.10Sala gimnastyczna
Nuszkiewicz Izabelaczwartek -co 2 tygodnie13.00 – 14.00Gabinet pedagoga
Olszewska Agnieszkaponiedziałek14.50 – 15.50B 17
Pajewski Michałponiedziałek14.00 – 15.00B 2
Prewęcka Marynaśroda13.10 – 14.10111
Sieńkowska Ewelinaponiedziałek14.00 – 15.00Pokój nauczycielski
Sobocińska Dorotaponiedziałek15.00 – 16.00Biblioteka
Staniszewska- Szeliga Marzenaponiedziałek14.50 – 15.50113
Śladowski Szymonpiątek13.10 – 14.10Sala gimnastyczna
Śliwa Ewaczwartek14.50 – 15.50105
Świerczewska Annaponiedziałek14.50 – 15.50104
Ks. Turbak Łukaszwtorek14.00 – 15.00B 2
Wójtowicz- Gajkowska Martawtorek14.50 – 15.50B 14
Wasilewska Marlenaśroda13.10 – 14.10Pokój nauczycielski
Zajączkowska Patrycjapiątek14.00 – 15.00101
Zadworna Bożenawtorek- co 2 tydzień14.50 – 15.50Pokój nauczycielski
Zglejszewska Beatawtorek – co 2 tydzień14.00 – 15.00Pokój nauczycielski
Skip to content