1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Wspomaganie ucznia

Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Celem święta jest promocja zdrowia psychicznego oraz zwrócenie uwagi ludzi na całym świecie na problemy natury psychicznej, z którymi zmaga się coraz więcej osób.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.


Październik miesiącem zdrowia psychicznego

Miesiąc październik ogłaszamy miesiącem zdrowia psychicznego . Dobrostan psychiczny, ograniczenie stresu, dbałość o zdrowie to podstawowe potrzeby osobiste każdego człowieka. Aby zwrócić uwagę na problemy młodych ludzi , wesprzeć ich w trudnych chwilach podejmiemy szereg działań związanych z ochroną zdrowia psychicznego . 10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego . W tym dniu młodzież naszej szkoły została wyposażona w wiedzę z zakresu zdrowia , a także otrzymała numery instytucji pomocowych do wykorzystania w razie kryzysu . Pamiętaj ! Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do specjalistów szkolnych . Kolejne działania przez nami . CDN…

Profilaktyka raka piersi

Profilaktyka nowotworów w tym nowotworu piersi jest niezwykle istotna dla zachowania dobrego zdrowia . W związku z obchodami Dnia Różowej Wstążki uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z p. Barbarą Duszczyk – pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Pułtusku , podczas którego mieli możliwość pogłębić wiedzę w zakresie zapobiegania nowotworom i dbałości o własne zdrowie.

16 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Każdego roku w trzeci czwartek listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, który ma na celu zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na skutki palenia tytoniu.

Zapraszamy do zapoznanie się z materiałem

16 listopad – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Skip to content