275363202_677602116814032_8344500160224831798_n-1024x483
2_1
3_1
8_1

Rada Pedagogiczna 2020-2021

Nazwisko i imięNauczany przedmiot/y
Benbenko AnnaLogistyczne
Borowska – Balicka NataliaMatematyka
Brzozowska MariaMatematyka
Budziszewska JadwigaHistoria
Byszewski Adam 
Cejnóg AgnieszkaJęzyk angielski
Chrzanowska Angelika Wicedyrektor
Druchniak JarosławJęzyk angielski
Duło MałgorzataLogistyczne
Dyga KatarzynaEkonomiczne, informatyczne
Dymkowski ŁukaszInformatyczne
Dynak Robert 
Fabisiak EwaJęzyk angielski
Wróblewska – Figurska  Milena Wychowanie fizyczne
Filipiak DanutaReligia
Foltyn LeontynaJęzyk polski
Gołębiewski DamianInformatyczne, ekonomiczne
Jabłońska MariannaJęzyk polski
Jaskulska BożenaJęzyk rosyjski
Jaskulski SławomirInformatyczne
Kalinowska AnnaJęzyk niemiecki
Kaźmierczak AnnaRachunkowość
Kiela Paweł Wicedyrektor, informatyczne
Kmiołek –Gizara Anna Dyrektor, doradztwo zawodowe
Kopczyńska – Adamczuk AnetaInformatyczne, logistyczne
Krawczyński AndrzejWychowanie fizyczne
ks.Pakulski  SebastianReligia
ks. Pieczewski PiotrReligia
Lasocka AleksandraPedagog
Lewandowska HannaEkonomiczne, informatyczne
Lipińska PatrycjaJęzyk rosyjski
Łapińska – Durka AnnaGeografia, przyroda
Majkowska DorotaJęzyk polski
Mańkowski ArturJęzyk angielski
Matuszewska AnnaJęzyk polski
Michalska AgnieszkaEkonomiczne
Michalska MariolaPlastyka
Michałowska AnnaEdukacja dla bezpieczeństwa, biologia, chemia
Miłoszewski GrzegorzWychowanie fizyczne
Nuszkiewicz IzabelaPedagog
Pajewski MichałJęzyk angielski
Pieńkos KrzysztofFizyka, bhp, matematyka
Piórkowska MonikaJęzyk niemiecki
Podgórska MonikaJęzyk angielski
Prewęcka MarynaJęzyk angielski
Rzepnicki Cezary 
Smolińska EwaJęzyk angielski
Sobocińska Dorota 
Staniszewska – Szeliga Marzena Język angielski, ekonomiczne, logistyczne
Śladowski SzymonWychowanie fizyczne
Śliwa EwaGeografia
Świerczewska AnnaInformatyczne, logistyczne
Wasilewska MarlenaMatematyka
Wójtowicz – Gajkowska MartaHistoria, wos, przedsiębiorczość
Zadworna BożenaEkonomiczne
Zajączkowska PatrycjaLogistyczne