1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Apel Pamięci sierżanta Mateusza Sitka


7 czerwca Wyszkowskie Środowisko Patriotyczne zorganizowało Apel Pamięci sierżanta Mateusza Sitka połączony z wiecem solidarności z żołnierzami Wojska Polskiego. Mateusz był zawodnikiem WKS Rząśnik i pułtuskiego klubu Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk. Pełnił służbę w 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej, został zamordowany przez migranta w czasie kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej.

W tej uroczystości nie mogło więc zabraknąć mieszkańców powiatu pułtuskiego. W Apelu uczestniczyli przedstawiciele klas I i II klas mundurowych Branżowego Oddziału Wojskowego Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Uczniowie BOW na Apelu Pamięci
Skip to content