1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywni Ruszkowiacy w VISTULI

26 kwietnia br. uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku należący do Zespołu Kreatywnej Młodzieży oraz klasa 1 TP uczestniczyli w wydarzeniu Global Festival 2024, zorganizowanym przez Grupa Uczelni Vistula. Ruszkowiacy Udział w ciekawych wykładach na temat nowych technologii, mediów i komunikacji, prowadzonych przez profesorów, możliwość zapoznania się z ofertą uczelni , programy artystyczne, występy muzyczne i taneczne studentów to tylko niektóre atrakcje, przygotowane dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Tego dnia warszawska siedziba VISTULI tętniła życiem i pozytywną energią. Opiekunkami uczniów były nauczycielki: p. Dorota Sobocińska i p. Marlena Wasilewska. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak atrakcyjnym wydarzeniu, poszerzającym naszą wiedzę w zakresie technologii i ekologii. Bartosz Dudzik

Skip to content