pakat-Erasmus-1

Spotkanie z rodzicami

W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku priorytetowe miejsce zajmuje bezpieczeństwo młodzieży, dlatego działania podejmowane przez całą społeczność szkolną na pierwszym miejscu stawiają dobro uczniów.

Dyrektor Szkoły pani Anna Kmiołek – Gizara wspólnie z radcą prawnym panem Mateuszem Matuszewskim przedstawili rodzicom oraz wszystkim zainteresowanym, sposoby podejmowania działań w ramach obowiązujących przepisów prawa, w tym procedur określonych we wprowadzonym przez szkołę dokumencie dotyczącym standardów ochrony małoletnich przed krzywdzeniem.

Większa świadomość wśród rodziców, pracowników szkoły i samych uczniów pozwoli stworzyć środowisko pozbawione czynników mogących naruszać prawa uczniów.