1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Warsztaty Wielkanocne – Integracja i Twórcza Zabawa

W dniu 22 marca 2024 roku, Wolontariat Szkolny w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku zorganizował wyjątkowe warsztaty wielkanocne dla dzieci z przedszkola oraz z klasy 1 Społecznej Szkoły Podstawowej w Gzach. Uczennice z klasy 2 TER postanowiły w ten sposób przypomnieć tradycje wielkanocne.

Głównym celem tego wydarzenia było stworzenie atmosfery wspólnej zabawy i integracji pomiędzy różnymi grupami wiekowymi. Jedną z głównych atrakcji warsztatów była możliwość ozdabiania gipsowych figurek oraz malowania jajek wielkanocnych. Dzięki temu dzieci mogły wyrazić swoją kreatywność i fantazję, tworząc unikatowe dzieła sztuki, które mogły zabrać ze sobą do domu jako pamiątkę. Uczennice, pełne zaangażowania i cierpliwości, nie tylko pomagały młodszym kolegom w trudniejszych momentach, ale również dzieliły się swoją wiedzą i umiejętnościami związanymi z technikami malarskimi.

Takie inicjatywy stanowią doskonały przykład tego, jak poprzez działanie wspólnotowe
można tworzyć pozytywne relacje i wzmacniać więzi społeczne.

Skip to content