1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

VIII Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości

W dniach 18-22 marca w Warszawie odbył się VIII Kongres Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości organizowany przez Warszawski Instytut Bankowości w ramach Roku Edukacji Ekonomicznej. Kongres jest inicjatywą organizowaną od 2017 roku i jest ważnym miejscem międzynarodowej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy w ramach działań edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości, finansów i cyberbezpieczeństwa. Uczestnikami są przedstawiciele instytucji publicznych, samorządów terytorialnych, sektora finansowego, organizacji pozarządowych, szkół, uczelni i mediów. Uczniowie klas 4 Tek, 2 Ter i 1 Tr uczestniczyli w cyklu webinariów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie, a tematyka była odpowiednio przygotowana i dedykowana dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Tematy webinariów: -Fundusze inwestycyjnie – samodzielnie, ale jednak razem. -Zdolny czy wiarygodny? Co decyduje o tym czy otrzymam kredyt? -Sztuczna inteligencja – fakty i mity. – Nie stój – inwestuj! Opiekunem młodzieży była Pani Marzena Staniszewska-Szeliga.

Skip to content