1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie z p. Andrzejem Kwiatkowskim

Od początku roku szkolnego Biblioteka Szkolna w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku realizuje projekt edukacyjny, upowszechniający czytelnictwo, dofinansowany z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. 27 listopada br. w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Andrzejem Kwiatkowskim, rodowitym pułtuszczaninem i autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Twórca zaprezentował młodzieży swoją najnowszą powieść ,,Bez litości” z pogranicza kryminału zawierającego elementy psychologii. Uczestniczący w spotkaniu uczniowie klas : I TL, II i III LO dyskutowali z pisarzem i zadawali pytania związane z wyborem tematyki, kreacją świata przedstawionego i samym sposobem pisania.

Inicjatorką przedsięwzięcia była p. Dorota Sobocińska.
Dziękujemy p. Andrzejowi za interesujące spotkanie i podarowane książki, które znajdą się w księgozbiorze Biblioteki Zespołu.

Skip to content