1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Zwolnieni z Teorii w ETI POLAM

Grupa kreatywnych uczniów z ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku z klasy 3 LO wraz z wychowawcą – p. Dorotą Sobocińską, uczestniczyła w spotkaniu z pracownikami firmy ETI Polam – p. Iwoną Pacławską – Dyrektorem Personalnym i Administracyjnym oraz p. Romanem Kłopockim – Product Managerem. Młodzież, realizująca w tym roku szkolnym projekt ,,Światło dla jutra” omówiła warunki współpracy z firmą oraz możliwość wykorzystania elementów, wyprodukowanych przez ETI. Uczniowie dowiedzieli się również o sposobach oszczędzania energii przez firmę.

Mamy nadzieję, że dzięki efektywnej współpracy uda nam się zrealizować projekt i choć trochę uświadomić młodym ludziom znaczenie działań ekologicznych.

Skip to content