1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Rozwój kształcenia zawodowego i uczenia się w miejscu pracy w partnerstwie z przedstawicielami branż

16 listopada w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się konferencja pod hasłem „Rozwój kształcenia zawodowego i uczenia się w miejscu pracy w partnerstwie z przedstawicielami władz”. Konferencja ta była częścią projektu realizowanego w naszej szkole od maja br. pn. „Fachowcy z Ruszkowskiego – nowoczesne kształcenie w branży informatycznej i logistycznej w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku”. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach dodatkowych z matematyki, geografi, informatyki czy też j. angielskiego. W wakacje mieli także możliwość odbycia płatnych staży u pracodawców z powiatu pułtuskiego.

Na konferencji wygłoszono referaty na temat:

“Znaczenie sieci współpracy w szkolnictwie zawodowym” – Izabela Kierska MSCDN Ciechanów ekspert Krajowego Zespołu Ekspertów ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego EVET

“Współpraca Urzędów Pracy oraz instytucji działających na rzecz rynku pracy ze szkołami kształcącymi w zawodach – możliwości perspektywy” – Agata Łojek, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku, Iwona Studniak Doradca zawodowy PUP w Pułtusku

“Rozwój branży informatycznej i logistycznej w Polsce i na świecie” – dr inż. Robert Janczewski, Wydział Inżynierii i Ekonomii, Zakładu Informatyki Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

“Skuteczne narzędzia do organizacji i optymalizacji pracy” – Krzysztof Baran, Dyrektor Zarządzający spółki AGGE należącej do Grupy Mardom oraz Joanna Groszkowska – Dyrektor Presonalny w Grupie Mardom, a także Iwona Pacławska Dyrektor Personalny i Administracyjny ETI POLAM

“Sieć Współpracy SYNERGIA w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku” – Marzena Staniszewska – Szeliga nauczyciel ZSZ

Inauguracji konferencji dokonała dyrektor szkoły Anna Kmiołek-Gizara.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na https://pultusk.news/2023/11/17/konferencja-w-zsz-im-j-ruszkowskiego/

Skip to content