1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Ogromny sukces Ruszkowiaków!

Uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, należący do Zespołu Młodzieży Kreatywnej, biorą udział w wielu przedsięwzięciach i konkursach, rozwijających pasje i zainteresowania.
15 listopada br. w Poznaniu odbyła się gala finałowa konkursu ,, Dobre nawyki oszczędzania”, zorganizowana przez Enea – wicelidera w produkcji energii elektrycznej. Uczestniczyli w niej reprezentanci nagrodzonych uczniów naszej szkoły wraz z wicedyrektorem Zespołu – p. Pawłem Kielą i nauczycielką p. Dorotą Sobocińską. Laureaci III miejsca zdobyli grant finansowy w kwocie 7.000 zł na działania edukacyjne. Stworzony przez Ruszkowiaków film ,,Energy Story”, promował dobre nawyki związane oszczędzaniem energii. Warto dodać, że uczestnikami konkursu byli uczniowie z całej Polski. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Obejrzyj nasz film konkursowy!

Skip to content