1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Stypendia naukowe i sportowe dla uczniów Ruszkowskiego

27 września, podczas LVI Sesji Rady Powiatu w Pułtusku, 97 uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Pułtuskiego, którzy w II semestrze roku szkolnego 2022/2023 uzyskali wybitne wyniki w nauce oraz wysokie osiągnięcia sportowe, odebrali z rąk Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego i Wicestarosty Pułtuskiego Beaty Jóźwiak, stypendia naukowe i sportowe. Ta forma nagrody przyznawana jest uczniom szkół Powiatu Pułtuskiego w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów” oraz na podstawie „Regulaminu w sprawie przyznawania stypendiów sportowych”.

Z naszej szkoły stypendia naukowe otrzymali: Wiktor Dzik, Bartosz Pietrzykowski, Maria Rzeczkowska, Kornelia Korytkowska, Wiktoria Mikulska, Alicja Piątkowska, Julia Piątkowska, Bartłomiej Lachowski, Kamil Koch, Dawid Gotkowski, Sebastian Grzegorek, Piotr Kowalski, Michał Szerewicz, Mateusz Świderski, Daniel Uchroński, Mateusz Wolniak, Bartłomiej Baka, Paweł Baprawski, Kamil Maksymilian Sieńkowski, Inga Izdebska, Anna Karp, Gabriel Stanisz

a stypendia sportowe:

Filip Gorczyński – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Jakub Krawczyk – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Bartłomiej Mariusz Skoczylas – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Oskar Kwiatkowski – taekwon-do, Młodzieżowy Klub Sportów Walki „KAN” Pułtusk
Michał Drzewiecki – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Dawid Orłowski – podnoszenie ciężarów, Miejski Klub Sportowy Narew
Błażej Lesiński – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Igor Małkiewicz – taekwon-do, Młodzieżowy Klub Sportów Walki „KAN” Pułtusk
Igor Pik piłka – nożna, Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Gabriel Kamiński – piłka nożna, Uczniowski Klub Sportowy Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Maciej Towarek – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Michał Obidziński – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Karol Skrzecz – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Kinga Wiktoria Zaremba – piłka nożna, Futbolowy Uczniowski Klub Sportowy „FUKS”w Pułtusku
Kacper Włodarczyk – skok wzwyż, Młodzieżowy Klub Sportowy Pułtusku
Łukasz Malik – piłka nożna, Miejski Ludowy Klub Sportowy Nadnarwianka
Maksymilian Zyskowski – kolarstwo, klub Travelo MTB Team w Stowarzyszeniu Pasjonatów Sportu i Turystyki TRAVELO

Wszystkim stypendystom gratulujemy osiągniętych wyników!

Zachęcamy do przeczytania informacji zamieszczonej na stronie Starostwa:

https://powiatpultuski.pl/stypendysci-starosty-pultuskiego-2/

Skip to content