1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

84. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

27 września 2023 roku klasa 1 w zawodzie technik logistyk B wraz z wychowawcą Panem Jarosławem Druchniakiem brali udział w upamiętnieniu 84. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Uroczystość odbyła się na I cmentarzu przy mogile Żołnierzy Armii Krajowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, szkół, organizacji społecznych, instytucji oraz mieszkańcy Pułtuska. Hołd bohaterom oddano poprzez złożenie kwiatów i zapalenie zniczy. Dodatkowo każdy uczeń z klasy 1TLb przygotował informacje dotyczący historii PPP. Dla pogłębienia wiedzy i uczczenia pamięci bohaterów Polskiego Państwa Podziemnego uczniowie wygłosili swoje referaty po zakończeniu oficjalnych uroczystości. Była to żywa lekcja historii.

Skip to content