Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego
Medal „Za zasługi dla Miasta Pułtuska” dla ZSZ im. J. Ruszkowskiego

W sobotę, 16 września 2023 r. która odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Pułtusku podczas której Rada w dowód uznania za znaczące osiągnięcia na rzecz Miasta Pułtuska i jego mieszkańców podjęła uchwały w sprawie nadania medali „Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Jest nam niezmiernie miło, że w gronie zasłużonych znalazła się nasza Szkoła. To wielki zaszczyt dla społeczności Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, która przez lata budowała szkołę, nie zapominając o mieście i jego mieszkańcach. Z uzasadnieniem możecie Państwo zapoznać się pod tym linkiem: pobierz Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego podniosłego wydarzenia:

korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły
Spotkanie zamykające Rok Jubileuszowy 75-lecia naszej Szkoły

15 dzień września na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia mury naszej szkoły zapełnili absolwenci, którzy, niejednokrotnie po dziesiątkach lat, powrócili do swojej szkoły. Nie zabrakło także przedstawicieli lokalnych władz oraz przyjaciół Szkoły, których w tak uroczystym dniu nie mogło przecież zabraknąć. Podsumowanie Roku Jubileuszowego 75-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku było okazją do pochwalenia się świeżo wyremontowaną częścią szkoły. Sama uroczystość odbyła się na praktycznie nieużywanej sali gimnastycznej, drobne prace wykończeniowe trwały dosłownie do ostatniej chwili. Podczas spotkania zaprezentowany został film o historii Zespołu, niespodzianką był występ Orkiestry Dętej złożonej z absolwentów i przyjaciół Szkoły, […]

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i radę pedagogiczną na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. O godzinie 10:00 spotykają się w sali 115 przedstawiciele klas: 1LO, 1 Ti oraz 3 Ti (po 10 osób z najwyższą średnią), wszyscy wyróżnieni i nagrodzeni – proszę wychowawców o poinformowanie uczniów – oraz cała klasa 3 BW, której uczniowie kończą naukę w naszej szkole.

Przypominam uczniom o stroju galowym!

Po oficjalnej uroczystości ok. godziny 10:45 nastąpi spotkanie uczniów z wychowawcami w następujących salach:

1 TER – sala B.13 – p. P. Lipińska
1 TI – sala B.15 – p. A. Matuszewska
1 TL – sala 101 – p. P. Zajączkowska
1 TP – sala B.17 – p. D. Gołębiewski
1 BWA – sala 105 – p. Sz. Śladowski
1 BWB – sala B.14 – p. M. Wójtowicz-Gajkowska
2 TI – sala- sala 20 – p. Ł. Dymkowski
2 TL – sala 104 – p. A. Cejnóg
3 TEK – sala 113 – p. M. Staniszewska-Szeliga
3 TI – sala 114 – p. N. Borowska-Balicka
3 TL – sala 112 – p. M. Duło
4 TIP – sala 92 – p. A. Świerczewska
4 TLP – sala 100 – p. G. Miłoszewski
1 LO – sala 103 – p. D. Majkowska
2 LO – sala 116 – p. D. Sobocińska
3 LO – sala 93 – p. E. Fabisiak
2 BW – sala 109 – p. A. Lasocka
3 BWA – sala B.16 – p. K. Pieńkos

Skip to content