1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Artystyczne drogi rozwoju kluczowych kompetencji uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego” – podsumowanie projektu.

W piątek, 16 czerwca, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów uczestniczących w projekcie „Artystyczne drogi rozwoju kluczowych kompetencji uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego”. Celem spotkania było podsumowanie projektu, który realizowany był na słonecznej Maderze.

Projekt realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Swoje wspomnienia z podróży przedstawili uczniowie posługując się m.in. filmami i zdjęciami z wycieczki.
W ramach realizowanego projektu były dwie grupy tematyczne: Fotografia oraz Film.
Spotkaniu towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu w ramach którego uczestnicy projektu mieli do przygotowania kolaż zdjęć oraz film. Komisja konkursowa w składzie: dyr. ZSZ im. J. Ruszkowskiego Anna Kmiołek-Gizara, Natalia i Jarosław Druchniak postanowiła nagrodzić dwie podgrupy za kolaż – Jana Pastewkę i Bartosza Pietrzykowskiego. Za film wyróżniono Dawida Gotkowskiego i Michała Szerewicza.

Dyrektor Anna Kmiołek-Gizara skierowała podziękowania do Starostów Powiatu Pułtuskiego, opiekunów wycieczki oraz wszystkich, którzy przyczynili się do spełnienia marzeń uczniów o przygodzie na Maderze.
Na koniec spotkania na uczestników spotkania czekała degustacja potraw z nutą portugalską.

Skip to content