Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015

Konkurs o PREMIER LEAGUE w Ruszkowskim

31 maja odbył się pierwszy w naszej szkole konkurs wiedzy o historii piłkarskiej ligi angielskiej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów footballem i kulturą związaną z angielską piłką nożną.

Do konkursu zgłosiło się 28 uczniów z naszej szkoły. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy IV TLP Michał Fijałkowski. Drugie miejsce przypadło Antoniemu Barbarskiemu z klasy IV TLP, a na trzecim miejscu uplasował się uczeń klasy I TL Błażej Lesiński. Fundatorem nagród był sklep sportowy ANZO w Pułtusku. Organizatorami konkursu byli Artur Mańkowski i Szymon Śladowski.

Serdecznie gratulujemy  naszemu  TOP 3 i liczymy na jeszcze większe zainteresowanie uczniów i uczennic  w następnym roku szkolnym.

Skip to content