1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Absolwenci rocznika 1983 z wizytą w swojej szkole

Dzisiejszego wieczoru drzwi naszego Zespołu szeroko otworzyły się na absolwentów, którzy chcieli znaleźć ślady minionych dni w murach swojej dawnej szkoły. Co prawda dzisiejsza szkoła nie przypomina już tej z roku 1983, ale pobyt w pracowniach przywołał wciąż żywe wspomnienia. Dawnych nauczycieli, nieobecnych kolegów ze szkolnych ław, sytuacje z minionych dni.

Wizyta w szkole była wstępem do wieczoru wspomnień, który ma ciąg dalszy w jednym z podpułtuskich lokali. Dziękujemy naszym absolwentom za pamięć o szkole i zapewniamy, że dla wszystkich drzwi Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku są zawsze szeroko otwarte.

Byłych uczniów po szkole oprowadził wicedyrektor Paweł Kiela oraz uczestniczka zjazdu emerytowana nauczycielka pani Bożena Chomik. .

Skip to content