Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
2_1
3_1
8_1

Wirtualny Festiwal Umiejętności

10 maja uczniowie III TL i I TER wzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie Uczniów ze specyfiką pracy w obszarach szeroko rozumianej logistyki oraz handlu. Poszczególne prelekcje prowadzą profesjonalni trenerzy Akademii Umiejętności Eurocash posiadający ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży FMCG oraz praktycy w obszarze logistyki (pracownicy Eurocash Logistyka), którzy dysponują szeroką wiedzą fachową. Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu jest również przekazanie Uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje osobiste i zawodowe. Podczas spotkania młodzieży towarzyszył opiekun Pani Małgorzata Duło.
Skip to content