1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

ENGLISH MASTER w naszej szkole!!!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Konkursie Języka Angielskiego – English Master zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu udział wzięło 30 uczniów naszej szkoły z klas 1, 2 i 3 technikum i liceum. W dniu 26 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkól Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się drugi etap Konkursu Języka Angielskiego – English Master. W drugim etapie mazowieckim wzięło udział 5 naszych uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki: Aleksandra Ślusarczyk 1 TP Igor Wyrek 1 TP Bartosz Jankowski 2TI Iga Kryżewska 1 LO Olaf Izdebski 1 LO Najlepszy wynik spośród Ruszkowiaków osiągnął Olaf Izbebski uczeń klasy I LO. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Patronat honorowy nad konkursem objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Miasta Pułtusk oraz Starosta Powiatu Pułtuskiego. Szkolnym koordynatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego Marina Prewęcka.

Skip to content