1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Dzień Grafika w Ruszkowskim

Z okazji Dnia Grafika 27 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniu on-line „O projektowaniu okładek, kwestii gustu i sytuacji na polskim rynku wydawniczym z okazji Dnia Grafika„. Spotkanie zorganizował Państwowy Instytut Wydawniczy.

Na zaproszenie nauczyciela przedmiotów informatycznych Łukasza Dymkowskiego, do szkoły zawitał absolwent technikum informatycznego Krzysztof Amroziak. Obecnie Krzysztof zawodowo zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Uczniowie klasy 1TP uczestniczyli w pogadance na temat najnowszych trendów w branży IT związanych z nowoczesnymi systemami zarządzania treścią, wykorzystywanych do projektowania stron www.

Skip to content