Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
2_1
3_1
8_1

Informacja

Informujemy, że dni 2 maja oraz 4, 5, 8 maja 2023r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dyrektor                                                                                                                                                              Zespołu Szkół Zawodowych                                                                                                                                      im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

Skip to content