1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Informacja

Informujemy, że dni 2 maja oraz 4, 5, 8 maja 2023r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dyrektor                                                                                                                                                              Zespołu Szkół Zawodowych                                                                                                                                      im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

Skip to content