1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Obchody Tygodnia Biblijnego

W dniach  od 23 do 29  kwietnia 2023 r. przeżywamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod patronatem Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II. Tegorocznym hasłem obchodów są słowa: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”. Tydzień Biblijny ma inspirować do częstszego sięgania po Pismo Święte. Czytając Biblię, poznajemy prawdę o Bogu i  świecie, a także bardziej rozumiemy samego siebie. Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa! 25 kwietnia 2023 roku społeczność szkolna spotkała się, by wspólnie wysłuchać  Słowa Bożego. Fragmenty Pisma Świętego przeczytali:  Ks. Łukasz Turbak; Pani Dyrektor Anna Kmiołek – Gizara; Pani Anna Matuszewska – nauczycielka języka polskiego; Pani Zofia Wróbel – emerytowana nauczycielka historii; Pani Magdalena Kubecka- przewodnicząca Rady Rodziców; Pan Jan Turek –  kierownik administracyjny; Maria Rzeczkowska uczennica klasy II LO; Piotr Kowalski uczeń klasy III TI, przedstawiciel Samorządu Szkolnego; Dawid Król i Kacper Piętka – uczniowie z I TI; oraz Danuta Filipiak – katechetka. Spotkanie wzbogacili swoim śpiewem uczniowie należący do chóru szkolnego.

Skip to content