1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywni Ruszkowiacy na Finale Zwolnieni z Teorii

Od kilku lat uczniowie i nauczyciele ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku realizują projekty edukacyjne w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Społecznej Zwolnieni z teorii. W bieżącym roku szkolnym młodzież zaangażowała się w przedsięwzięcia o różnorodnej tematyce: informatycznej (10 na 10, ale nie umie kodować!), artystycznej (ART. – INSPIRATION), kulturalnej (TheWayOfCulture) oraz ekologicznej (,,Czysta szafa”) . 21 kwietnia br. młodzież uczestniczyła w Gali Finałowej Zwolnionych z teorii, która odbyła się na warszawskim Służewcu. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania prelekcji, dotyczących sztucznej inteligencji oraz kompetencji społecznych. Przede wszystkim jednak mogli nawiązać kontakty z młodzieżą z całej Polski oraz bezpośrednio skonsultować się z partnerami projektów (m. in. portalem pracuj.pl, Allegro czy też Enea). W Gali wzięli udział również : wicedyrektor Zespołu – p. Paweł Kiela oraz nauczycielki: p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska. Kreatywnie spędzony czas zakończył się spotkaniem w Lodziarnia Pułtuska i słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez właścicieli.

Relacja z Gali ukaże się w następnym numerze Ruszek News

Skip to content