1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji

14 kwietnia uczniowie klas 4 TEK, 4 TIG, 4 TLG uczestniczyli w spotkaniu z por. Wojciechem Szydlakiem i kpr. Tomaszem Brejmakiem – przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie.

To już kolejne spotkanie zorganizowane dla tegorocznych maturzystów, które miało na celu zapoznanie ich z możliwościami rozwoju edukacyjnego i zawodowego. Porucznik Szydlak nakreślił młodzieży warunki, jakie musi spełnić kandydat na żołnierza zawodowego, żołnierza terytorialnej służby wojskowej oraz (co jest nowością) żołnierza dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Przybliżył także zalety studiowania na kierunkach wojskowych.

Skip to content