Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
korowod_wrzesien_2023_010
medal_dla_ZSZ_025
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_015

JUŻ W MAJU RUSZKOWIACY LECĄ NA MADERĘ

Zapraszamy do śledzenia postępów w realizacji projektu Artystyczne drogi rozwoju kluczowych kompetencji uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

W roku szkolnym 2022/2023 dzięki projektowi p. Bożeny Jaskulskiej 30 uczniów wraz z 6 opiekunami ma możliwość wzięcia udziału w wyjeździe zagranicznym na Maderę w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pt. „Artystyczne drogi rozwoju kluczowych kompetencji uczniów ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wyjazd zaplanowany jest w terminie od 17 do 24 maja br, czyli na 8 dni. Koszt projektu to 197898,00 zł. Opiekunami młodzieży w czasie wyjazdu będą: p. B. Jaskulska, p. S. Jaskulski, p. N. Borowska- Balicka, p. M. Prewęcka, p. J. Druchniak i p. D. Filipiak.

Celem projektu jest wzmocnienie przekrojowych kompetencji kluczowych uczniów, w tym m.in.:

  • nauka języków obcych oraz rozwijanie umiejętności komunikacji
  • rozwijanie zainteresowań artystycznych
  • rozwijanie umiejętności uczenia się
  • nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego
  • przyszłego zatrudnienia i aktywnego obywatelstwa europejskiego

Lista uczestników wyjazdu zagranicznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój projektu : „Ponadnarodowa mobilność uczniów” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego:

  1. Baka Bartłomiej 3 TL
  2. Borucka Kinga 2 LO
  3. Bujnowski Jakub 3 TI
  4. Gotkowski Dawid 3 TI
  5. Grzegorek Sebastian 3 TI
  6. Iwaniu Igor 3 TL
  7. Jaszczułt Wanessa 2 LO
  8. Jeleń Roksana 1 LO
  9. Kamiński Adrian 3 TI
  10. Kostruska Weronika 1 LO
  11. Kusak Ewelina 1 LO
  12. Malinowska Julia 3 LO
  13. Mańkowska Zuzanna 1 LO
  14. Mieciek Wiktoria 1 LO
  15. Nalewajk Patrycja  3 TL
  16. Pastewka Jan 2 LO
  17. Pietrzykowski Bartosz 2 LO
  18. Rogulski Mateusz 3 TI
  19. Rud Mateusz 3 TI
  20. Stanisz Gabriel  4 TLP
  21. Rzeczkowska Maria 2 LO
  22. Skoczeń Alicja 1 LO
  23. Szerewicz Michał  3 TI
  24. Świadkowska Kinga 1 LO
  25. Świderski Mateusz 3 TI
  26. Uchroński Daniel 3 TI
  27. Wieczorek Aleksandra 1 LO
  28. Wolniak Mateusz 3 TI
  29. Wykowski Wiktor 3 TI
  30. Zakrzewska Oliwia 1 LO
Skip to content