1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„ Art poetique”

„ Święto Szkoły i artystyczny sukces uczennic I Liceum Ogólnokształcącego”
18 kwietnia 1963 r. po raz pierwszy w siedzibie szkoły przy al. Tysiąclecia 12 poranny dzwonek wytyczył nową czasoprzestrzeń wspólnoty Zespołu Szkół im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. I miło, że tego dnia uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w XVI edycji Konkursu Poezji i Piosenki Francuskiej „ Art poetique” odniosły artystyczny sukces: Maria Rzeczkowska ucz. klasy II LO –zajęła I miejsce w kategorii – poezja francuska w języku polskim. Aleksandra Janas ucz. klasy III LOB w kategorii piosenka francuska- szkoły średnie – zdobyła wyróżnienie. Marii i Aleksandrze –gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Organizatorom przedsięwzięcia: Liceum Ogólnokształcącemu im. Piotra Skargi oraz
Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela dziękujemy za miłe przyjęcie.
Zapewniamy, że udział w konkursie był dla nas niezapomnianym doznaniem artystycznym.
Danuta Filipiak
Izabela Gierek

fot. Starostwo Powiatowe w Pułtusku

Skip to content