1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Bezpieczne dziecko w sieci – zajęcia profilaktyczne dla rodziców

Wraz ze wzrostem dostępności nowoczesnych technologii zwiększa się skala zagrożeń internetowych, które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz nauczyciel informatyki Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego podczas spotkania z rodzicami uczniów przedstawili formy przemocy w sieci, dali wskazówki jak się przed nią uchronić i jak się zachowywać w razie podejrzenia, że dziecko padło jej ofiarą. Prowadzący spotkania przypomnieli również zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i możliwości kontroli sieci.

Skip to content