Szkolny turniej tenisa stołowego

W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku „Światowy Dzień Sportu” został uczczony szkolnym turniejem tenisa stołowego. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, udział w nim wzięły 64 osoby (22 dziewcząt i 42 chłopców).
Turniej rozgrywany był w systemie pucharowym (przegrany odpadał z dalszej gry) do dwóch
wygranych setów w każdym meczu. Poziom gry prezentowany przez zawodniczki i zawodników był na bardzo dobrym poziomie, w części meczy potrzebny był trzeci set żeby wyłonić zwycięzcę.
Najlepsza trójka zawodników z obu kategorii została nagrodzona dyplomami, medalami, a dwójka zwycięzców otrzymała pamiątkowe statuetki. Dodatkowo dyrekcja szkoły zapewniła pizzę dla uczestników turnieju.
W kategorii dziewcząt najlepszymi zawodniczkami zostały:
1 miejsce: Joanna Kańska (3 TEK)
2 miejsce: Natalia Bieniek (3 TL)
3 miejsce: Wiktoria Koczara ( 4 TLG)

W kategorii chłopców najlepsi byli:
1 miejsce: Jakub Kornalewski (4 LO)
2 miejsce: Krystian Mórawski (2 LO)
3 miejsce: Dawid Morawski (4 TIG)

Pomysłodawcami i koordynatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego na czele z Szymonem Śladowskim przy wsparciu organizacyjnym Pani dyrektor Anny Kmiołek- Gizary.