Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
2_1
3_1
8_1

Spotkanie z rodzicami.

Prawidłowe żywienie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na rozwój i utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Polega ono na całkowitym pokryciu zapotrzebowania organizmu na energię i wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Prawidłowe żywienie ma szczególne znaczenie u dzieci i młodzieży ze względu na bardzo intensywne procesy wzrastania i dojrzewania zachodzące w tym okresie życia. Aby uświadomić nie tylko młodzieży, ale także ich rodzicom jak istotną rolę odgrywa dieta, oraz jak zły wpływ na zdrowie i funkcjonowanie młodego człowieka mają napoje energetyczne zaprosiliśmy na spotkanie z rodzicami panią dietetyk Arletę Prus – Konieckowicz z centrum Naturhouse w Pułtusku, która przedstawiła zagrożenia wynikające z korzystania z energetyków oraz przyswoiła zasady prawidłowej diety. Dodatkowo każdy z rodziców otrzymał zaproszenie na bezpłatną konsultację z dietetykiem, z której może skorzystać sam, a także przeznaczyć ją dla swojego dziecka.

Skip to content