1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Olimpiada – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W dniu 22 listopada 2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego odbył się etap szkolny Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” pod patronatem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji i Nauki. W etapie szkolnym wzięło udział 10 uczniów. Na podstawie testu szkolnego etapu Olimpiady wyłoniono Zespół, który weźmie udział w etapie wojewódzkim. W skład Zespołu weszli uczniowie, którzy otrzymali najwyższą liczbę punktów: 1. Martyna Mórawska 2. Natalia Szczesna 3. Klaudia Mieciek Szkolny koordynator Olimpiady Pani Marzena Staniszewska-Szeliga Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content