Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk
2_1
3_1
8_1

Klawiaturowe Wyzwanie w Ruszkowskim

W listopadzie br. odbyła się X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Online w Pisaniu na Klawiaturze. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Interinfo Polska – organizacja non-profit, działająca na rzecz umiejętności metodycznego pisania na klawiaturze. W konkursie wzięło udział kilka drużyn z ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku. Do zadań grup należało bezbłędne przepisanie tekstów konkursowych w okresie 10 minut. W zmaganiach indywidualnych uczeń naszej szkoły – Konrad Bartczak zajął 22 miejsce (na ponad 150 uczestników), natomiast w rankingu drużynowym nasze grupy zajęły 14 miejsce. Opiekunkami uczestników były nauczycielki: p. Dorota Sobocińska i p. Anna Świerczewska. Uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy!

Skip to content