1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

18 listopada uczniowie II TL wzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash, a adresowanym do przyszłych absolwentów techników i szkół branżowych na kierunkach magazynier-logistyk i technik logistyk.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie Uczniów ze specyfiką pracy w obszarach szeroko rozumianej logistyki oraz handlu. Poszczególne prelekcje prowadzą profesjonalni trenerzy Akademii Umiejętności Eurocash posiadający ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG oraz praktycy w obszarze logistyki (pracownicy Eurocash Logistyka), którzy dysponują szeroką wiedzą fachową. Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu jest również przekazanie Uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje osobiste i zawodowe.

Szkolnym koordynatorem spotkania była Pani Małgorzata Duło.

Skip to content