1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – I etap

21 października 2022 r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. To już XIV edycja konkursu, orgaznizowanego przez Wyższą Szkołę Logistyczną w Poznaniu. Uczniowie klas: 4 TLg i 4 TLp musieli zmierzyć się z 25 pytaniami z zakresu: produkcji, dystrybucji, transportu, spedycji i logistyki. 16 października 2022 r. poznamy uczestników zakwalifikowanych do etapu okręgowego. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz poszerzanie wiedzy specjalistycznej. Udział w konkursie pozwala zweryfikować stopień opanowania treści kształcenia zawartych w programie nauczania dla zawodu technik logistyk. To również dobra okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności przed zbliżającym się
egzaminem z kwalifikacji SPL. 04 Organizacja transportu. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowały nauczycielki logistycznych przedmiotów zawodowych: pani Anna Benbenko oraz pani Patrycja Zajączkowska.

Skip to content