1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

English Master II Edycja

English Master II Edycja 8 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Pułtusku odbył się pierwszy etap Konkursu Języka Angielskiego „English Master” zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi. Do szkolnego etapu zgłosiło się 20 uczniów naszej szkoły. Do drugiego etapu mazowieckiego zakwalifikowali się uczniowie z najwyższymi wynikami :Antoni Barbarski 3 TLP Konrad Dobrzyński 2 TI Jakub Gnatowski 1 TI Kacper Włodarczyk 1 TI Paweł Baprawski 3TIPPatronat honorowy nad konkursem objęli : Mazowiecki Kurator Oświaty , Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Miasta Pułtusk oraz Starosta Powiatu Pułtuskiego. Szkolnym koordynatorem konkursu English Master jest Artur Mańkowski.

Galeria

Skip to content