1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Zw0lnieni z teorii” – ewaluacja projektów edukacyjnych

„Zwolnieni z teorii” – ewaluacja projektów edukacyjnych.W marcu br. dwie grupy uczniów ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku zakończyły realizację projektów edukacyjnych „Internetowi Aborygeni” i „Pasjonaci Informatyki”. 5 kwietnia br. w Lodziarni Pułtuskiej odbyło się spotkanie młodzieży oraz opiekunów z Dyrektorem Oddziału Banku BNP PARIBAS S.A w Pułtusku – p. Sławomirem Woźniakiem, pełniącym funkcję partnera przedsięwzięć. Wspólne rozmowy dotyczyły kontynuacji działań projektowych, a także kwestii beneficjentów. Projekty były realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej Zwolnieni z Teorii. Szkolne koordynatorki przedsięwzięć to: p. Dorota Sobocińska, p. Marlena Wasilewska oraz p. Anna Świerczewska. Naszym kreatywnym uczniom gratulujemy wytrwałości! Dziękujemy p. Sławomirowi Woźniakowi – Dyrektorowi Oddziału Banku BNP PARIBAS S.A w Pułtusku za ufundowanie słodkiego poczęstunku, a właścicielom Lodziarni Pułtuskiej za miłe przyjęcie.

M. Rzeczkowska

Galeria

Skip to content