1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

19 edycja ,,Dnia Przedsiębiorczości”

6 kwietnia 2022 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego uczestniczyli w ,,Dniu Przedsiębiorczości” – programie objętym honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. ,,Dzień Przedsiębiorczości” umożliwia bezpośrednie poznanie wymagań stawianym pracownikom na różnych stanowiskach w danej branży, pozwala porównać wyobrażenia o danym zawodzie z rzeczywistością i je zweryfikować, a tym samym sprzyja podejmowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej przez uczniów. W tym roku w naszej szkole w ramach „Dnia Przedsiębiorczości” gościliśmy przedstawicielki międzynarodowej firmy Quad Europe z Wyszkowa. Quad Europe jest dostawcą usług marketingowych, poligraficznych i logistycznych. Należy do amerykańskiego koncernu Quad. Panie Renata Pietrzykowska i Kinga Kaczyńska, na co dzień pracujące w dziale HR, opowiedziały uczestnikom spotkania o obszarach, w których można podjąć pracę oraz przybliżyły wartości, które są istotne zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Szkolnymi koordynatorkami były Panie Marta Wójtowicz-Gajkowska, Marzena Staniszewska-Szeliga i Bożena Zadworna.

Galeria

Skip to content