1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

,,Zwolnieni z teorii” w MARDOMIE

Działania społeczne i planowanie logistyczne to główne cele ogólnopolskiej akcji Zwolnieni z Teorii, inspirującej młodzież do realizacji własnych projektów. W bieżącym roku szkolnym grupa kreatywnych uczniów Zespołu ( 1LO i 4 TI ) realizuje przedsięwzięcie „Internetowi Aborygeni”, poszerzające wiedzę na temat systemów operacyjnych, sprzętu komputerowego, a także możliwości korzystania z internetu. Partnerem grupy uczniów jest współpracująca ze szkołą firma Mardom Home, pełniąca jednocześnie funkcję sponsora. W piątek ( 18 marca br. ) członkowie grupy projektowej uczestniczyli w spotkaniu w siedzibie firmy, poświęconym strategiom planowania i zarządzania projektami. Wiele cennych informacji uzyskaliśmy od prezesa firmy MARDOM – p. Marty Kowalczyk oraz p. Joanny Groszkowskiej – Dyrektora Personalnego. Szkolnymi koordynatorkami projektu są nauczycielki: p. Dorota Sobocińska i p. Marlena Wasilewska. Mateusz Wróblewski

Galeria

Skip to content