1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

„Pasjonaci informatyki” w Przedszkolu Miejskim nr 5

„Pasjonaci informatyki” w Przedszkolu Miejskim nr 5. Grupa uczniów z klasy 3 TIP w bieżącym roku szkolnym realizuje projekt edukacyjny „Pasjonaci informatyki”, popularyzujący wiedzę z szeroko pojętej branży IT. W piątek ( 18 marca br. ) młodzież uczestniczyła w spotkaniu z przedszkolakami PM nr 5 w Pułtusku, podczas którego zaprezentowano dzieciom film o cyberprzemocy, a także w formie zabawy – uświadomiono realne zagrożenia związane z korzystaniem z internetu. Przedsięwzięcie „Pasjonaci informatyki” stanowi część ogólnopolskiej akcji społecznej Zwolnieni z Teorii„. Szkolną koordynatorką projektu jest p. Anna Świerczewska. Paweł Baprawski

Galeria

Skip to content