1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Naboj w Ruszkowskim.

18 marca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzynarodowym konkursie matematycznym Naboj. W tym roku miał on formę online. Kilka pięcioosobowych drużyn ( z kl. 1LO, 2TI, 3TIG i 4TI) rozwiązywało zadania logiczne, ale też z zakresu arytmetyki i geometrii. Młodzież musiała wykazać się kreatywnością i pomysłowością w rozwiązywaniu zadań odbiegających od standardowych zagadnień realizowanych w szkole. Celem konkursu Naboj jest rozwijanie wyobraźni i oszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Warto wspomnieć, że w konkursie wzięło udział ponad 400 drużyn. Szkolnymi koordynatorkami konkursu były nauczycielki: p. Marlena Wasilewska i p. Dorota Sobocińska.

M. Rzeczkowska

Galeria

Skip to content