1
medal_dla_ZSZ_027
medal_dla_ZSZ_025
jubileusz_75_lecia_248
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Światowy Dzień Walki z Otyłością

W dniu 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością. Ma on na celu zwrócenie uwagi na problem nadwagi i otyłości oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat prawidłowego odżywiania i jego wpływu na zdrowie i samopoczucie człowieka.

W dniu 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością. Ma on na celu zwrócenie uwagi na problem nadwagi i otyłości oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat prawidłowego odżywiania i jego wpływu na zdrowie i samopoczucie człowieka. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im .Jana Ruszkowskiego w Pułtusku mieli okazję przypomnieć sobie jak wielką rolę odgrywa w życiu aktywność fizyczna, zapoznać się korzyściami wynikającymi z uprawiania sportu i zdrowego odżywiania, a także wykorzystać swój czas podczas przerw lekcyjnych na zdrową dawkę ćwiczeń sportowych.

Pedagodzy szkolni i nauczyciele wychowania fizycznego

Skip to content