1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Matematyczne zmagania w Ruszkowskim

27 października br. w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się XII edycja ogólnopolskiego konkursu Matematyka w Technice dla Technika

Galeria zdjęć

27 października br. w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się XII edycja ogólnopolskiego konkursu Matematyka w Technice dla Technika,                                                              organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Uczestników konkursu przywitała dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek-Gizara, która życzyła wszystkim powodzenia. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych, mobilizowanie uzdolnionej młodzieży do rozwiązywaniaproblemów matematycznych, a także kształtowanie u uczniów nawyków rozwiązywania zadań matematycznych.Nagroda główna dla uczniów klasy 4 technik informatyk to indeks na Politechnikę Lubelską. Z niecierpliwością czekamy na wyniki! Konkurs, doskonale wpisuje się w projekt edukacyjny ,,Kreatywny matematyk”, koordynowany przez nauczycielki: p. M. Wasilewska i p. D. Sobocińska.M. Wróblewski

Skip to content