Podpisanie umowy na remont zaplecza sportowego Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego

19 października br. w Starostwie Powiatowym w Pułtusku podpisana została umowa na modernizację zaplecza sportowego przy hali w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego. Zakres robót obejmuje: nowe rozmieszczenie pomieszczeń: szatni, łazienek, siłowni, wymianę wyposażenia. Inwestycja poprawi warunki nauki dla młodzieży.
Wykonawcą zadania będzie firma TOM-BUD ZBOUT Tomasz Andrzej Węgłowski.
Podpisana umowa rozpoczyna inwestycję pt.” Modernizacja zaplecza sportowego przy hali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku”.
Wartość całego przedsięwzięcia – 627 000 zł
Wartość robót budowlanych – 590 000 zł
W ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021 Powiat Pułtuski pozyskał 200 000 zł.