1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Mentoring a świadomy rozwój – kreatywne warsztaty w Ruszkowskim

19 października br. klasa I LO bizesowo – menadżerska wzięła udział w Global Youth Initiative – wydarzeniu organizowanym przez międzynarodową organizację John Maxwell Team.GYI to coroczna inicjatywa trenerów JMT z całego świata, którzy dzielą się z młodzieżą swoim doświadczeniem i wiedzą na temat świadomego rozwoju i roli mentoringu w procesie samorozwoju.

Czołowa trenerka John Maxwell Team Polska – p. Renata Burdaś – opowiedziała o sile właściwej postawy życiowej, mocy pozytywnego nastawienia i osobistej odpowiedzialności          za kreowanie swojej przyszłości. Spotkanie, zorganizowane w ramach współpracy z firmą Mardom, z pewnością zainspirowało młodzież do refleksji, dotyczących wyborów życiowych     i zawodowych. Współpracę klasy I LO z Mardomem koordynują panie: Joanna Groszkowska i Dorota Sobocińska.Karolina Kowalska

Skip to content