1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Kreatywni Ruszkowiacy

Uczniowie ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku chętnie rozwijają swoje pasje i talenty. 25 marca br. członkowie Zespołu Młodzieży Kreatywnej, nagrodzeni przez Enea, uczestniczyli w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Sylwia Wiśniewska Fotografia. W spotkaniu, dotyczącym fotografii studyjnej, udział wzięły również modelki – absolwentka Zespołu – Klaudia Przewłocka oraz uczennice – Wiktoria Klara i Amelia Stysz. Uczestnicy zdobyli praktyczną wiedzę na temat ustawienia aparatu, rodzajów oświetlenia, odpowiedniej scenerii oraz obróbki zdjęć. Podczas sesji wykorzystaliśmy biżuterię udostępnioną przez p. Małgorzatę Kwiatkowską – Biżuteria Margaret, co serdecznie dziękujemy Zdobyte umiejętności na pewno wykorzystamy w praktyce. Koordynatorką przedsięwzięcia była p. Dorota Sobocińska.

Skip to content