1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Pierwszy Dzień Wiosny

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi 
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni 
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis 
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty 
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty 

21 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku tradycyjnie obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Tego dnia również w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie patio przed szkołą – miejsca przeznaczonego do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. W spotkaniu, z udziałem społeczności szkolnej, uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego, prezesi związków zawodowych, a także wykonawca przedsięwzięcia. Inwestycja była możliwa do realizacji dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Dyrektor Zespołu – p. Anna Kmiołek – Gizara podziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania strefy zieleni z szachami ulicznymi, ławkami oraz hotelem dla owadów. Symbolicznego otwarcia patio dokonała p. Beata Jóźwiak – Wicestarosta Pułtuski wraz z młodzieżą z Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, ufundowanym przez Radę Rodziców, Piekarnię Popławy SC. Krzyżewskich, Annę Pochmarę oraz Krzysztofa Krzyżewskiego. Cieszymy się, że uczniowie zmodernizowanego Zespołu mogą kształcić się w komfortowych warunkach.

Skip to content