1
pakat-Erasmus-1
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkania z doradcą zawodowym

Wybór szkoły i określenie własnych predyspozycji zawodowych to bardzo ważne kwestie, nurtujące szczególnie uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. W związku z tym postanowiliśmy pomóc młodym ludziom w ważnych decyzjach i zorganizować warsztaty ze specjalistą – doradcą zawodowym – dyrektor Zespołu – p. Anną Kmiołek – Gizarą, która wspiera młodzież w procesie podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych wyborów edukacyjnych i zawodowych. Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku oraz Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku wraz z nauczycielami. Cieszymy się z zainteresowania uczniów szkół podstawowych i ich aktywnego udziału w warsztatach. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zajęciach z doradcą zawodowym, prosimy o kontakt (sekretariat@zszpultusk.edu.pl)

Skip to content