1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów

Z okazji Światowego Dnia Konsumenta, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, odbyło się spotkanie z uczniami 4 klasy o profilu technik ekonomista Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Młodzież przybyła do urzędu na zaproszenie Powiatowego Rzecznika Konsumentów Doroty Ciosek. Piątkowa wizyta była świetną okazją na spotkanie z kierownictwem urzędu oraz pracownikami. Uczniowie zapoznali się z miejscem pracy rzecznika, strukturą organizacyjną urzędu, rodzajem spraw załatwianych w poszczególnych wydziałach.

Następnie w Sali Rady wyświetlono uczniom filmy o tematyce konsumenckiej. Na zakończenie spotkania Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak podziękowała Powiatowemu Rzecznikowi Konsumentów za prelekcję edukacyjną, a młodym konsumentom wręczyła pamiątkowe upominki.

Spotkanie trwało trzy godziny lekcyjne. Przez ten czas młodzież miała okazję zapoznać się z pracą samorządu powiatowego i otrzymać rzetelne odpowiedzi od pracowników urzędu.

Informacja za https://powiatpultuski.pl/spotkanie-z-powiatowym-rzecznikiem-konsumentow/

Skip to content