1
Tekst akapitu (4)
medal_dla_ZSZ_027
jubileusz_75_lecia_248
medal_dla_ZSZ_025
korowod_wrzesien_2023_010
korowod_wrzesien_2023_015

Eco Ruszkowiacy

12.03.br. w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku odbyło się spotkanie z p. Damianem Szewczykiem, członkiem zarządu Eco Pułtusk. Rozpoczęła je wicedyrektor – p. Angelika Chrzanowska. Prelekcja, w której uczestniczyły klasy: 1 TP, 2 TL, 3 LO i 4 TI, dotyczyła działalności firmy Eco Pułtusk, doradztwa biznesowego, a przede wszystkim działań edukacyjnych przedsiębiorstwa.

Pan Damian przybliżył młodzieży tajniki swojej pracy jako menagera firmy, podzielił się swoimi doświadczeniami zawodowymi i innowacyjnym podejściem do zarządzania. Na zakończenie prowadzący zaprosił całą społeczność Zespołu na Smart Town Congress – Kongres Miast Przyszłości w Pułtusku, który odbędzie się w naszym mieście 22 i 23 marca 2024 roku w Domu Polonii.

Dodatkowo, uczniowie realizujący projekt „EcoMath” w ramach ogólnopolskiej olimpiady społecznej Zwolnieni z Teorii, mieli możliwość konsultacji z p. Damianem na temat ekologii, ochrony środowiska i ważnej roli gospodarki odpadami.

Inicjatorkami spotkania były p. Marlena Wasilewska i p. Dorota Sobocińska.

Norbert Bąk

Skip to content